ملحفه و لحاف

ملحفه و لحاف

_

در گذشته اکثر خانواده ها برای خوابیدن از کالای خواب سنتی و دست دوز استفاده می کردند ولی با گسترش فرهنگ استفاده از تخت خواب، سرویس های لحاف و روتختی ، تخت های طبی فنری و … نیز پای خود را به درون خانه ها باز کردند. لحاف و روتختی  نیز به مانند اکثر لوازم منزل که در سالهای اخیر وارد کالای های مصرفی خانواده ها شده است یک مفهوم جدید محسوب می شود

تشک و بالشت

تشک و بالشت

_

زمانی که در مورد داشتن یک خواب خوب و باکیفیت مطالعه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که بالشت یک شاخصه کلیدی و تاثیرگذار در وضعیت خواب ما محسوب می‌شود. یک بالشت خوب در یک کالای خواب با کیفیت، قادر است اجزای بدن ما را در هنگام خواب در یک هم ترازی مناسب قرار دهد. همچنین مدتی است که تشک مسافرتی آکاردئونی جای خود را در خانه ها باز کرده و جایگزین تشک های سنتی شده است همچنین بسته بندی ، سبک بودن ، ارزان بودن ، رنگهای متنوع و بسیاری مزایای دیگر باعث این امر شده است.

الیاف پلی استر

الیاف پلی استر

_

الیاف هالو فایبر یکی محصولات پرکاربرد و پرمصرف الیاف پلی استر می باشد. هالو به معنای توخالی و میان تهی می باشد. یعنی این الیاف دارای ساخنار توخالی و میان تهی می باشد که دارای سطح چگالی پائین و تراکم کمی است. فایبر نیز به معنای الیاف می باشد که امروزه هالو فایبر بصورت رایج در بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان شناخته شده است.